Školení lektorů v metodice společnosti STOB

Sdílíme informace kolegů ze spol. STOB o konání školení lektorů v kognitivně-behaviorální terapii.

Školení lektorů STOB

Vyškolte se v komplexní metodice zdravého hubnutí založené na kognitivně-behaviorální terapii, která pomáhá již více než 30 let.

Tento rok, od února do dubna 2022, bude v Praze probíhat školení v metodice STOBu, jejíž efektivitu potvrzují naše třicetileté zkušenosti a desetitisíce úspěšných účastníků kurzů zdravého hubnutí.

Metodika se opírá o znalosti lidské psychiky a vychází z kognitivně behaviorální terapie, která je cenným pomocníkem při léčbě nadváhy a obezity.

Vyškolte se v této metodice a staňte se lektorem společnosti STOB, která si za dobu fungování získala svým přístupem respekt mnoha českých i slovenských odborníků.

👉 CHCI SE O ŠKOLENÍ DOZVĚDĚT VÍC

TŘI MODULY ŠKOLENÍ – PSYCHIKA, VÝŽIVA, PŘEDÁNÍ METODIKY

Metodika STOBu je komplexní a rozsáhlá, proto je školení rozdělené do 3 víkendů.

První dva moduly, výživa a psychika při hubnutí, je možné absolvovat samostatně. Lektorem STOBu se však stanete pouze po absolvování všech 3 částí:

  • MODUL I 25. 2. – 27. 2. 2022, Psychologie hubnutí a aplikace znalostí do praxe
  • MODUL II 18. 3. – 20. 3. 2022, Výživa a aplikace výživových znalostí do praxe
  • MODUL III 22. 4. – 24. 4. 2022, Předání metodiky STOB, nácviky dovedností

👉 CHCI SE O ŠKOLENÍ DOZVĚDĚT VÍC

Začínáme psychologií hubnutí

Hned v prvním víkendu (25. 2. – 27. 2.) se účastníci dozví vše podstatné o psychice při hubnutí a o využití principů kognitivně-behaviorální terapie. Právě psychologický přístup odlišuje STOB od jiných metod hubnutí.

Této části školení je možné se zúčastnit i samostatně a obohatit tak své znalosti a dovednosti pro práci s klienty s nadváhou.

👉 MODUL I: PSYCHOLOGIE HUBNUTÍ

Za celý tým STOBu Vás srdečně zve Iva Málková