RECENZE KNIH

Dá se věřit knihám o výživě?

Obsah knih o výživě je často diskutovaným tématem zejména proto, že jich najdeme na našem trhu nepřeberné množství a autoři knih si navíc v mnohém odporují. Lidé se většinou začínají zajímat o tuto literaturu až v momentě, kdy mají zdravotní potíže. Výjimku tvoří ti, pro které je dodržování zdravého životního stylu samozřejmostí a správně chápou významnou roli prevence a vyvážené skladbu jídelníčku.

Zájemci o zdravou výživu se často obracejí na odborníky, aby jim poradili při výběru správné literatury nebo se dotazují na názor odborníka na konkrétní knihu. Na trhu se každou chvíli objeví publikace, která slibuje zaručeně fungující rady. Není v silách jednoho člověka zmapovat populární literaturu existující na našem trhu, a proto vznikl projekt „Dá se věřit knihám o výživě“, tj. recenzí literatury zaměřené na zdravou životosprávu a hubnutí.

Odborníci z Fóra zdravé výživy zhodnotili věcnou správnost informací a na základě zpracovaných závěrů vytvořili navigaci pro čtenáře knih, aby je ušetřili zklamání a zbytečných výdajů.

Recenze