Den zdraví se STOBem online 7. 11. 2020

Tradiční akce proběhne letos netradičně online. Do kalendáře si zapište sobotu 7. listopadu a začněte se těšit na den plný pohybu, přednášek, workshopů a rozhovorů s odborníky. Vaše domovy se na celý den promění ve fitko, učebnu i přednáškovou síň zároveň.

Přímo na stránce Dne zdraví se STOBem budete moci 7. 11. od 10 do 15 hodin živě sledovat rozhovory se zajímavými osobnostmi z oblasti zdraví a životního stylu. Poslechněte si rozhovor s profesorkou Janou Dostálovou, zakladatelkou programu FITFAB Strong Andy Pavelcovou nebo s Ivou Málkovou, která promluví o své zbrusu nové knize Váhy života.

Během dne si můžete zdarma vyzkoušet hned několik pohybových lekcífitbalet, aerobic, hormonální jógu, salsu nebo speciální cvičení FitPainFree. Naše šikovné instruktorky pro vás budou vysílat po celý den. Kapacita lekcí je však omezená, přihlaste se proto včas.

Čekají vás také zajímavé workshopy a přednášky vedené zkušenými lektorkami. Vyzkoušejte si všímavé jedení (neboli mindful eating), zjistěte, jak se zorientovat v neustále se měnící nabídce zdravých potravin, nebo se mrkněte pod pokličku nejčastějším výživovým mýtům. Na přednášky a workshopy je třeba se předem přihlásit, vstup je za symbolických 150 Kč.

Kompletní program Dne zdraví, registrace na workshopy, přednášky a cvičení najdete na stránce www.stob.cz/den-zdravi.

Přihlaste se, připojte se a užijte si tento den společně s námi, a přitom v bezpečí svých domovů.