Dialogem ke zdraví III

V sobotu 22. října 2016 proběhne konference Dialogem ke zdraví, tentokrát již s pořadovým číslem 3. Konference, která navazuje na úspěšné předchůdkyně a opět dá prostor diskuzi, argumentům a různým názorům. I tentokrát budou v roli diskutujících také členové Fóra zdravé výživy, které je partnerem konference. Z řad FZV se můžete těšit na Mgr. Starnovskou, Doc. Kohouta nebo doc. Piťhu.

Roztříštěnost názorů na výživu všude kolem nás je až neuvěřitelná. Přijďte si poslechnout názory odborníků na kontroverzní a často diskutovaná témata. Přijďte si sami udělat obrázek o tom, co je a co není vhodné právě pro vás. Přijďte se podělit i o své vlastní zkušenosti.

A… Názor si udělejte sami!

Cílem konference je dát prostor VŠEM, kteří mají zájem diskutovat o problematice výživy a potravin. Dnešní doba nabízí nespočet protichůdných doporučení, jak se co nejlépe a nejzdravěji stravovat. Proč jich je tolik a kde je pravda?

Konference chce seznámit s názory těch, kteří se ve výživě angažují a vyslechnout si ve vzájemné seriózní diskusi argumenty pro i proti nejrůznějším doporučením. Těšit se můžete na řadu populárních témat.

Konference je určena nejen odborníkům, ale všem, kteří se zajímají o výživu.

Podrobnější informace, program i přihlášku najdete na stránkách společnosti STOB.

Konference má akreditaci ČAS (České asociace sester) a je možné absolvováním této akce získat 4 kredity.