Konference Dialogem ke zdraví VI, 10. 11. 2019

Konference, která navazuje na úspěšné předchůdkyně a dává prostor diskuzím, argumentacím a různým názorům.

Roztříštěnost názorů na výživu všude kolem nás je až neuvěřitelná. Jaká je vůbec pravda? Přijďte si poslechnout názory odborníků na kontroverzní a často diskutovaná témata. Přijďte si sami udělat obrázek o tom, co je a co není vhodné právě pro vás i pro vaše klienty. Přijďte se podělit i se svými vlastními zkušenostmi. Cílem konference je dát prostor všem, kdo mají zájem diskutovat v problematice výživy, potravin a pohybu.

Kdo může přijít?

Konference je určena především odborníkům v oblasti výživy a pohybu, ale i těm, kdo se o výživu a pohyb aktivně zajímají.

Co můžete očekávat? 

Seznámíme vás s názory těch, kdo se ve výživě a pohybu angažují. Vyslechnete si seriózní diskuse i argumenty pro a proti nejrůznějším módním doporučením. Odborníci budou diskutovat tváří v tvář, aby si sami před sebou, i před vámi, obhájili své názory a při argumentacích se budou opírat i o odborné studie.

Vy budete mít možnost se odborníků na cokoliv zeptat a …

…udělat si v tom konečně jasno! 

Šestý ročník konference Dialogem ke zdraví se uskuteční 10. 11. 2019 v pražském IKEMu a opět přinese témata na hraně, o nichž budou zapáleně diskutovat naši hosté, odborníci z různých oblastí dotýkajících se výživy a zdraví.

Letos se můžete těšit na témata Správná pohybová aktivita (nejen) při hubnutí, Nízkosacharidová dieta při diabetu 2. typu, Testování potravinových intolerancí či Význam diety s vyloučením FODMAPs.

Přednášet budou kapacity jako je MUDr. Martin Fuchs, MUDr. Jiří Radvanský a další.

Kapacita sálu je omezená, proto neváhejte s přihláškami! Přihlásit se můžete na www.stob.cz.

Jako partneři a účastníci Celostátní konference FZV máte možnost využít slevu 30%, po zadání tohoto kódu: konference