Mýty o potravinách se STOBem – Nedržte diety, jednoduše se naučte správně stravovat

Společnost STOB pořádá 21. – 22.11.2015 v Praze od 9:00 h víkendové školení, v Charvátově sále VFN, U Nemocnice 1, Praha 2.

Chcete si ujasnit, které potraviny mají být součástí vašeho každodenního jídelníčku a které raději pravidelně nekonzumovat? Znáte zásady a doporučení, kolik a čeho byste měli jíst? Chcete jednoduché rady, jak výživová doporučení aplikovat při každodenním fungování?

Toto víkendové školení vzniklo především z důvodu nekonzistentních, nedostatečných a často dokonce i zavádějících informací z oblasti výživy, což je dáno z velké části přemírou informací, které se na nás valí ze všech stran.

Cílem semináře je dát vám návod, jak si osvojit základní principy výživy, jak si sestavit jídelníček, tak aby vám vyhovoval a přitom byl nutričně vyvážený. Naučíte se orientovat ve velkém množství informací, vybírat ty pravdivé a nenechat se vyděsit poplašnými zprávami nebo zviklat pouze libými slogany prodejců. Dozvíte se, které potraviny by měly být součástí vyváženého jídelníčku, které je lepší konzumovat v malém množství a které raději nahradit vhodnější variantou.

Více o školení a přihlášení zde. Nedržte diety, jednoduše se naučte správně stravovat