Proběhla Celostátní odborná konference – mýty a trendy ve výživě, 15. října 2014

Ve středu 15. října 2014 proběhla Celostátní odborná konference – mýty a trendy ve výživě, kterou pořádalo Fórum zdravé výživy společně se Sekcí výživy a nutriční péče České asociace sester a Laboratoří pro výzkum aterosklerózy IKEM, a to u příležitosti 20. výročí založení Fóra zdravé výživy. Stěžejním tématem letošní výroční konference byly „Mýty a trendy ve výživě“, tedy témata, která provází FZV od počátků jeho založení.

Připravili jsme pro Vás ohlédnutí za konferencí v několikadílném „seriálu“.

Konference se zúčastnilo 200 účastníků převážené nutričních terapeutů, dveře měli otevřené ale i výživoví poradci, studenti a další zájemci o problematiku zdravého životního stylu. Kongresové centrum pražského IKEMu doslova „praskalo ve švech, účastníci zaplnili bezezbytku celý sál. Prostě sen všech organizátorů konferencí i přednášejících :-).

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Na našich stránkách vás budeme v několika příspěvcích informovat o odborné části programu, přednáškách a zajímavostech v rámci konference i jednotlivých sdělení.

V tomto úvodním díle našeho „konferenčního seriálu“ považujeme za důležité zmínit ty, bez kterých by letošní konference nebyla tak úspěšná.

Všem přednášejícím patří velký dík za jejich sdělení, partnerům za jejich podporu a spolupráci, týmu Kongresového centra IKEM za skvělé zázemí a, v neposlední řadě, díky účastníkům za jejich účast a diskusi k jednotlivým příspěvkům!

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????
 ???????????????????????????????

Tímto však zprávy z konference nekončí, budeme vám je dávkovat postupně, kdy vám přiblížíme zejména více z odborného programu.