Speciální kurz zdravého hubnutí pouze pro MUŽE

Přestože je hubnutí tématem především žen, u mužů má ještě výraznější pozitivní efekt na zdravotní stav. Kvůli rozložení tuku, který se hromadí především na břiše (hovoří se o obezitě podobné jablku), má tento typ obezity daleko větší rizika vzniku srdečně cévních onemocnění a cukrovky než typ ženský.

Muži, vezměte si centimetr a změřte si obvod pasu. Pokud Vám centimetr ukáže více než 102 cm, ohrožují Vás již kila navíc významně na zdraví a je čas s tím něco dělat. Začít můžete s odbornou pomocí. 25. ledna 2015 startuje v ZŠ Plamínkové (Plamínkové 2, Praha 4, 140 00, od 20:00 do 21:30h) speciální kurz zdravého hubnutí pouze pro muže, který pořádá společnost STOB. Lektorkou je Marie Dobrovodská.

Cílem programu je navodit žádoucí změny v nevhodném chování, myšlení a emocích a díky tomu změnit životní styl. Oproti jiným metodám hubnutí se metoda STOBu nezamýšlí pouze nad tím, co jíst, ale jak převést teoretické znalosti do praktického života, jak docílit splnění předsevzetí a nacvičit si vůli.

Kurz obsahuje 8 lekcí terapie, navíc 1x společná návštěva spinningu a 1x Indoor Rowing pod odborným vedením.

STOB, Hubněte zdravě a natrvalo

Informace a přihlášku najdete ZDE : http://www.stob.cz/cs/specialni-kurz-zdraveho-hubnuti-pouze-pro-muze