Konference Dialogem ke zdraví

18.10.2015 pořádá STOB ve spolupráci s Fórem zdravé výživy v IKEMu  konferenci Dialogem ke zdraví. Konference tématicky navazuje na Celostátní odbornou konferenci.

Roztříštěnost názorů na výživu všude kolem nás je až neuvěřitelná. Na konferenci Dialogem ke zdraví bude možnost poslechnout si názory zastánců různých alternativních výživových směrů a názory odborníků.

Cílem konference je dát prostor všem, kteří mají zájem diskutovat o problematice výživy a o různých výživových směrech. Dnešní doba nabízí nespočet protichůdných doporučení, jak se co nejlépe a nejzdravěji stravovat. Proč jich je tolik a kde je pravda? Účastníci si sami udělají obrázek o tom, co je a co není vhodné právě pro ně.

Chceme seznámit s přístupy těch, kteří se ve výživě angažují a podporují určité směry a vyslechnout si ve vzájemné seriozní diskusi argumenty pro i proti. Na programu bude řada populárních témat, jako je syrová (raw) strava, bezlepková dieta, odkyselení organismu a podobně.

Konference je určena nejen odborníkům, ale všem, kteří se zajímají o výživu. Jídlo je součástí života nás všech a navíc velkou měrou ovlivňuje i naše zdraví, neměl by se tedy o výživu zajímat úplně každý?

Program konference a přihlášku k účasti najdete zde.

                                               „Jídlo se stalo modlou. Vraťme ho tam, kam patří.“